musicas.mus.br

Letras de músicas - letra de música - letra da música - letras e cifras - letras traduzidas - letra traduzida - lyrics - paroles - lyric - canciones - VETëM NJë FJALë - CASSIANE - música e letra

Utilize o abecedário abaixo para abrir as páginas de letras dos artistas

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Vetëm Një Fjalë letra


Më lejoni t'ju them se historia e një të çalë
Kush donte të rrëzohej agoni e tij
Ujërat e një tank për të shëruar,
Por shkuarja atje nuk mund të
Unë nuk mund të ndihmojë
Një mik ai kishte për të marrë
Kjo është kur kaloi nga Njeriu i Nazaretit
Ai dërgoi larg sëmundje, i dha atij virória
Dhe këmbët e tij

Vetëm një fjalë, një fjalë e vetme
Bota në sistemin tuaj të bien në këmbët tuaja
Nuk ka sëmundje apo murtaja ose uri
Vetëm thirrje Njeriu i Nazaretit
Vetëm një palvra dhe tërë toka dridhet
Në mes të errësirës trasha shndrit dritën
Muret do të bjerë para tij, frika nuk
Vetëm pohojnë se emrin e shenjtë e Jezusit

Dhe tani këtu është kaluar njeriu nga Nazareti
Ai do të dërgojë sëmundjes, edhe pse
Kjo do t'ju japë fitoren dhe duke qëndruar

Vetëm një fjalë, një fjalë e vetme
Bota në sistemin tuaj të bien në këmbët tuaja
Nuk ka sëmundje apo murtaja ose uri
Vetëm thirrje Njeriu i Nazaretit
Vetëm një palvra dhe tërë toka dridhet
Në mes të errësirës trasha shndrit dritën
Muret do të bjerë para tij, frika nuk
Vetëm pohojnë se emrin e shenjtë e Jezusit

Cassiane - Letras

top 30 músicas

©2003 - 2023 - musicas.mus.br